MÖBLER / Skåp & hyllor / Konsol 10906711
*
nr 1090 6711
Konsol
Nyrokoko, förgylld, höjd: 21 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 februari 2017
kl 19:37:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/2 22:58:00
1
250 kr
18/2 14:00:27
2
400 kr
20/2 18:36:50
3
400 kr
20/2 18:36:50
2
400 kr (Budbetjänt)
20/2 18:37:04
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene konsol nyrokoko skåp
-
6334 Konsolbord
med stenskiva. Bredd: 60 cm, djup, 26 cm, höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:06
-
6248 Konsolbord
Sent 1800-tal. Bredd: 92 cm, djup: 39 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:30
*
Konsol
Läs om budbetjänten
nr 1090 6711
Konsol
Nyrokoko, förgylld, höjd: 21 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 februari 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/2 22:58:00 | 1 | 250 kr |
18/2 14:00:27 | 2 | 400 kr |
20/2 18:36:50 | 3 | 400 kr |
20/2 18:36:50 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
20/2 18:37:04 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene konsol nyrokoko skåp
-
6334 Konsolbord
med stenskiva. Bredd: 60 cm, djup, 26 cm, höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:06 -
6248 Konsolbord
Sent 1800-tal. Bredd: 92 cm, djup: 39 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:30